Ciche odkurzacze - Dlaczego Rainbow jest najlepszy? Jaki odkurzacz wybrać? Serwis Rainbow Odkurzacze z filtrem wodnym Robot sprzątający Odkurzacz piorący Akcesoria do odkurzacza Rainbow Rainbow akcesoria, Rainbow części Mały odkurzacz Cichy odkurzacz Dobry odkurzacz bezworkowy Odkurzacze na wodę Mały odkurzacz, duże osiągi Dobry odkurzacz Odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz wodny - co warto wiedzieć? Zalety odkurzacza Rainbow Odkurzacze wodne i piorące Rainbow Odkurzacz antyalergiczny wodny Odkurzacz antyalergiczny - co warto wiedzieć? Odkurzacz na wodę Rainbow Odkurzacz bezworkowy wodny Odkurzacz Rainbow cennik Odkurzacz Rainbow cena Odkurzacz Rainbow części zamienne Odkurzacz wodny piorący Odkurzacz z filtrem wodnym ranking Odkurzacz z filtrem wodnym opinie Rainbow odkurzacz części Odkurzacz wodny - rozwiązanie do każdego domu Odkurzacz centralny wodny Rainbow odkurzacz serwis Odkurzacz Rainbow Warszawa Odkurzacz Rainbow D4 Odkurzacz przemysłowy z filtrem wodnym Odkurzacz wodny przemysłowy Odkurzacz wodny do basenu Mały odkurzacz wodny, mały odkurzacz z filtrem wodnym Jaki odkurzacz wodny, jaki odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz na roztocza Dobry odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z funkcją prania Odkurzacz wodny z turboszczotką Antyalergiczny odkurzacz Cichy odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z separatorem Odkurzacz z filtrem wodnym wady i zalety Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym Jak dbać o wykladzinę dywanową i PCV? Odkurzacz dla alergikow - dlaczego warto? Jak dziala? Odkurzacz piorący z filtrem wodnym Odkurzacze wodne Rainbow Wodny odkurzacz antyalergiczny na roztocza Odkurzacz piorący Rainbow Serwis odkurzaczy Rainbow
< powrót do listy artykułów

Odkurzacz Rainbow cennik

Odkurzacz Rainbow cennik

Odkurzacz Rainbow to legenda sprzętu gospodarstwa domowego, zdobywca międzynarodowych nagród, firma posiada własną bazę badawczą, najwyższą wydajność, dziesięciolecia doświadczenia. Odkurzacze z filtrem wodnym Rainbow to najnowszy system czyszczenia wyposażony w filtry nowej generacji, są produkowane przez amerykańską firmę Rexair. Dystrybutorzy odkurzaczy Rainbow cennik mają przejrzysty i dostępny dla każdego zainteresowanego klienta.

Odkurzacz Rainbow cennik dostępny u autoryzowanego dystrybutora tych urządzeń

Kupując odkurzacz Ranibow można mieć pewność, że cena idzie, za jakością, każdy użytkownik może liczyć na ulepszone czyszczenie na sucho, wysokiej, jakości czyszczenie na mokro, głębokie czyszczenie dywanów a także delikatne czyszczenie mebli tapicerowanych i zabawek. Oprócz tego, że odkurzacze Rainbow z separatorem i turboszczotką świetnie wykonają czyszczenie różnych powłok i przedmiotów, odfiltrują z powietrza małe cząsteczki kurzu, alergenów i wirusów. Można skorzystać z pełnej gamy funkcji urządzenia opracowanych przez ekspertów od systemów czyszczących. Jest to idealny odkurzacz dla alergików i astmatyków.

Przykładowe oferty odkurzaczy Rainbow cennik dostępny na stronach internetowych:

 • Rainbow E2 BLACK & AquaMate – 8 389 – 8900 złotych
 • Rainbow E2 BLACK & RBM - 7 989 – 8400 złotych
 • Rainbow E2 BLACK Standard (model 2019) - 7 390 – 7900 złotych.

Cena odkurzacza jest adekwatna do osiąganych korzyści i wysokiej, jakości urządzenia. Uzyskiwany przez odkurzacz Rainbow stopień usuwania kurzu z powietrza wynosi 99,997%. Zasada działania leżąca u podstaw takich rekordowych wyników pochodzi z procesów zachodzących w naturze. Oczyszczanie powietrza podczas deszczu zachodzi pod wpływem pewnych praw, a podczas czyszczenia za pomocą odkurzacza Rainbow e2 (czarnego) krople wody otrzymują ładunek przeciwny do ładunku cząstek pyłu. Przyciągając, tworzą zawieszenie, które jest opóźnione przez filtr wodny. W przypadku cząstek, które mogą przechodzić przez filtr wodny (głównie produkty spalania, takie jak dym), Rainbow stosuje specjalny wysokiej, jakości filtr HEPA, który w połączeniu z innymi technologiami skutecznie usuwa najmniejsze elementy z powietrza:

 • Bakterie gronkowcowe
 • Roztocza i ich odchody
 • Pyłek roślin
 • Zarodniki pleśni.

Przedstawiona technologia czyszczenia, oprócz maksymalnej wydajności, jest całkowicie przyjazna dla środowiska i bezpieczna. Odkurzacz Rainbow może ułatwić życie osobom uczulonym na pyłki roślin, sierść zwierząt, kurz i inne czynniki drażniące.

Korzyści z korzystania z odkurzacza Rainbow do sprzątania w mieszkaniu i biurze

Rainbow to system z wielostopniowym systemem czyszczącym, w przeciwieństwie do większości innych odkurzaczy:

 • Jest to wysokiej, jakości filtr powietrza. Potwierdzony przez Europejskie Stowarzyszenie (producenci sprzętu gospodarstwa domowego).
 • Posiada międzynarodowy certyfikat AHAM. Wydane przez międzynarodową organizację w celu oceny i licencjonowania (przemysłowych) oczyszczaczy powietrza.
 • Certyfikowany przez międzynarodowe organizacje AAFA i ASL zajmujące się astmą i alergiami.
 • Zalecany do czyszczenia dywanów przez International Carpet Institute (CRI).

Główne tryby pracy odkurzacza Rainbow

Przy wysokich prędkościach silnika odkurzacza Rainbow wykonywane jest:

 • Głębokie czyszczenie miękkich powierzchni
 • Czyszczenie na mokro
 • Czyszczenie delikatnych materiałów.
 • Intensywne nawilżanie i oczyszczanie powietrza w pomieszczeniu.
 • Czyszczenie twardych i gładkich powierzchni.

Rainbow działa w tym trybie, bez potrzeby kontrolowania jego działania. Przy niskich prędkościach obrotowych silnika następuje:

 • Dezynfekcja i nawilżanie powietrza
 • Usuwanie sadzy, pyłków z powietrza
 • Aromatyzacja powietrza.

Sposób usuwania elementów dowolnego pochodzenia

Możliwości odkurzacza Rainbow e2 (Black) są znacznie rozszerzone dzięki różnym dyszom i akcesoriom. Jednym z nich jest szczotka elektryczna Power Nozzle do bardzo głębokiego czyszczenia miękkich powierzchni. Dzięki niej można dokładnie wyczyścić tapicerowane meble, dywany, materace, a nawet zabawki dla dzieci. Podczas czyszczenia przedmiotów i powierzchni Power Nozzle usuwa cząsteczki z głębokości 30 cm:

 • Same roztocza kurzu i same saprofity
 • Zarodniki grzybów
 • Bakterie.

Bez względu na to, jak głęboko wniknęły w materiał czynniki wywołujące astmę, alergie, zapalenie spojówek i zapalenie skóry, Rainbow może całkowicie je usunąć. Najnowszy odkurzacz Rainbow SRX posiada siedmioletnią gwarancje na silnik oraz 42 miesiące na niektóre części. Jest to urządzenie, z którego można korzystać bezawaryjnie przez wiele lat. Jest to odkurzacz spełniający wymagania osób podążających za innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi, usuwa zabrudzenia w wyniku użycia zapachowego pojemnika z wodą. Można wybrać środek z ulubionym zapachem, który zagwarantuje doskonałe odświeżenie mieszkania.

Cechy i zalety odkurzaczy Rainbow

Dzięki szerokiemu wyborowi różnych dysz i rurce teleskopowej odkurzacze tej marki mogą być również wykorzystywane do następujących celów:

 • Mycie ścian
 • Czyszczenie żaluzji, opraw oświetleniowych, kratek wentylacyjnych
 • Czyszczenie poduszek z różnymi wypełniaczami
 • Głębokie czyszczenie mebli tapicerowanych i materacy
 • Czyszczenie i nawilżanie roślin domowych
 • Czyszczenie niedostępnych miejsc
 • Napełnianie powietrzem nadmuchiwanych produktów
 • Czyszczenie na sucho AquaMate.

Moc przepływu powietrza w odkurzaczu Rainbow można regulować, co pozwala na ulepszone i delikatne czyszczenie różnych powierzchni. Najgłębsze czyszczenie zapewnia szczotka elektryczna. Urządzenia wielofunkcyjne często wywołują u ludzi niedowierzanie, że są w stanie wykonywać tak wiele funkcji. Nie dotyczy to jednak Rainbow: dzięki bogatemu zakresowi możliwości jest wyjątkowo niezawodnym odkurzaczem. Szacowany okres użytkowania urządzenia przy prawidłowym korzystaniu wynosi 25 lat.

Dlaczego odkurzacze Rainbow cieszą się tak dużym powodzeniem?

Wiele osób, kupując zwykłe odkurzacze, korzysta tylko z jednej lub dwóch dysz, ponieważ ich wymiana nie jest zbyt wygodna, a czyszczenie odbywa się w tylko w jednym trybie. Należy zauważyć idealne dopasowanie wszystkich części Rainbow, dzięki czemu odkurzacz można szybko przygotować do pracy, wymienić kilka dysz podczas czyszczenia, a następnie umieścić wszystko na swoim miejscu.
Panel sterowania z zestawem podstawowych funkcji jest wygodnie umieszczony na uchwycie. Zwrotny wózek i gumowy zderzak umożliwiają wygodne przenoszenie odkurzacza w mieszkaniu, bez hałasu i uszkodzeń podczas kolizji z narożnikami. W najnowszym modelu podłoga podczas czyszczenia jest oświetlona żarówkami LED, co pozwala lepiej odróżnić małe obszary zanieczyszczenia. Osoby decydujące się zakupić odkurzacz Rainbow cennik mogą otrzymać od przedstawiciela firmy dystrybucyjnej, który przyjedzie na pokaz działania urządzenia.

Obsługa odkurzacza Rainbow

Gwarancja i serwis posprzedażny odkurzaczy Rainbow odbywa się w oficjalnych centrach serwisowych Rexairi. Jeśli przestrzegane są wszystkie zasady działania, odkurzacz będzie wymagał jedynie rutynowej kontroli i czyszczenia. Dotyczy to głównie filtra HEPA, który jest okresowo zanieczyszczony. Raz na dwa lata potrzebuje profesjonalnej kontroli w centrum serwisowym, a raz na pięć lat wymiany. Ponadto filtr HEPA należy okresowo myć wodą i suszyć zgodnie z instrukcją odkurzacza. Pomimo maksymalnej szczelności dopasowania wszystkich elementów produktu, z czasem w odkurzaczu może gromadzić się niewielka ilość kurzu, dlatego nie należy lekceważyć zasad pielęgnacji i profesjonalnego czyszczenia. Oficjalne centra serwisowe są zawsze gotowe zaoferować niezbędne akcesoria i materiały eksploatacyjne, a także wymienić Rainbow na najnowszy model w ramach programu wymiany.

 
< powrót do listy artykułów