Rainbow

RAINBOW - KRÓL JEST TYLKO JEDEN

Odkurzacz RAINBOW z filtrem wodnym jest innowacyjnym i wielofukcyjnym urządzeniem czyszcząco-filtrujacym. Rainbow jest produkowany od 1936 roku w USA i ciągle udoskonalany.

Urządzenie czyszcząco-filtrujące Rainbow, dystrybuowane przez naszą firmę jest najlepszej klasy sprzętem, pozwalającym w wygodny oraz bezpieczny sposób zadbać o czystość w każdym domu. Komfort domowy oznacza dla nas życie zgodne z zasadami czystości i higieny. Najnowszy model zapewnia wyjątkową trwałość na wiele lat. Dodatkowo dołączone do niego akcesoria sprawiają, że jest dużo bardziej funkcjonalny od zwykłych, sklepowych odkurzaczy.

URZĄDZENIE DLA NOWOCZESNEGO DOMU

Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów, Rainbow stworzył odkurzacz dla nowoczesnego domu, który odseparowuje nieczystości poprzez użycie zapachowego pojemnika z wodą. Do zbiornika z wodą należy dobrać odpowiedni preparat zapachowy, który będzie sprawiał, że każde pomieszczenie będzie w pełni odświeżone.

 

Odkurzacz wodny Rainbow posiada aż 9 letnią gwarancję na silnik i 4 lata na akcesoria, które będą niezawodnie służyć wiele lat.
Jakość wykonania oraz innowacyjność rozwiązań wyróżnia Rainbow na tle innych, konkurencyjnych produktów.

Poniżej prezentujemy elementy wyposażenia standardowego, każdego sprzedawanego przez nas zestawu RAINBOW. W wyposażeniu standardowym jest także Power Nozzle - elektryczna szczotka
 do odkurzacza Rainbow do czyszczenia małych i dużych dywanów, wykładzin, terakoty i innych twardych powierzchni.

szczotka do podłóg i ścian

Zadaniem szczotki jest usunięcie wszelkiego rodzaju brudu i kurzu z podłóg drewnianych, wykładzinowych oraz z kafelków, kup teraz >>

wieszak narzędziowy

Od teraz wszystkie używane przez Ciebie końcówki, możesz umieścić w specjalnie zaprojektowanym do tego "wieszaku", który ułatwi organizację pracy.

ssawka szczelinowa krótka
Użyj ssawki do czyszczenia szczelin w wąskich i ciasnych miejscach, takich jak żeberka kaloryfera, szczeliny wzdłuż krawędzi podłogi lub podłogi pod grzejnikiem.

ssawka szczelinowa długa

Chłodnica lodówki przyciąga kurz i pył, który znacząco wpływa na obniżenie jej wydajności i podwyższenie cen za energię. Dzięki tej ssawce problem zostanie rozwiązany, gdyż skutecznie wyczyści lodówkę z wszelkich zanieczyszczeń. Odkurzacz dzięki niej nie tylko czyści ale pozytywnie wpływa na budżet domowy.

szczotka antystatyczna

Stworzona, by skutecznie ściągać kurz z pomijanych miejsc, takich jak parapety, żaluzje, abażury, lampy, listwy, rośliny doniczkowe, ekrany i zasłony. Dzięki tak dokładnemu czyszczeniu, urządzenie Rainbow jest doskonałym odkurzaczem dla alergików, kup teraz >>

szczotka tapicerska
Głęboko osadzony brud może zmniejszyć żywotność materiału, dlatego powstała szczotka, która precyzyjnie usunie brud z mebli tapicerowanych. Szczotka rozszerza wachlarz możliwości czyszczących odkurzacza, kup teraz >>

końcówka pompująca
Do czyszczenia trudno dostępnych miejsc. Końcówka jest także pomocna też w nadmuchiwaniu zabawek i materacy.


worek
Worek z tworzywa sztucznego, przeznaczony do czyszczenia i odświeżania poduszek. kup teraz >>


końcówka do czesania zwierząt
jest idealna do zbierania sierści zwierząt domowych,
kup teraz >>

końcówka do zbierania płynów 
przyda się gdy rozleje nam się coś płynnego w mieszkaniu

ATUTY URZĄDZENIA

 

  • INNOWACYJNY ODKURZACZ ANTYALERGICZNY Z FILTREM WODNYM

  • USUWA ALERGENY, SMOG, JONIZUJE, NAWILŻA, CZYŚCI I FILTRUJE POWIETRZE

  • ZABIJA ROZTOCZA, GRZYBY I PLEŚNIE

  • POSIADA MIĘDZYNARODOWY CERTYFIKAT AHAM