Sklep Rainbow

(54)

Części do odkurzacza Rainbow

Każdemu z nas zdarza się czasami trochę nabrudzić w mieszkaniu. W takiej sytuacji chcemy jak najszybciej pozbyć się bałaganu, przy czym dużo się nie napracować. Świetnym rozwiązaniem w tym przypadku będzie użycie odkurzacza. Nasza strona ma do zaoferowania bardzo ciekawy odkurzacz, którego zastosowanie znajdziesz w każdych warunkach. A co w sytuacji, jeśli jesteś właścicielem tego wspaniałego sprzętu, ale z pewnych przyczyn nie posiadasz odpowiednich końcówek, czy akcesoriów ułatwiających sprzątanie? Możesz spać spokojnie! Nasza strona posiada w swojej ofercie także rożnego rodzaju akcesoria, adaptery i końcówki w bardzo atrakcyjnych cenach. Na pewno znajdziesz tutaj coś dla siebie i dzięki temu dodatkowo oszczędzisz sobie pracy przy sprzątaniu, ponieważ będzie ono szybsze i dokładniejsze.
 

Odkurzacz Rainbow części - włosie ścienno-podłogowe

Szczotka z włosia ścienno-podłogowego jest najczęściej używana do sprzątania twardych powierzchni, na przykład parkiety, panele, czy kafelki. Jest wykonana z naturalnego włosia, a jej szerokość wynosi 30 centymetrów. 
 

Spryskiwacz Rainbow

Jeśli jesteś właścicielem odkurzacza Rainbow E2 Black będzie to dla Ciebie idealne akcesorium, które da Ci możliwość prania tapicerki. Jest to fajne rozwiązanie dla osób, które nie chcą wydawać dodatkowych pieniędzy na detailera samochodowego, tylko wolą podjąć się wykonania tego zadania samodzielnie
 

Separator

Separator ma za zadanie rozbić wodę w wodny pył tak, aby brud, który wpada do zbiorniczka był przez niego przejmowany. Można powiedzieć, że jest to swojego rodzaju dodatkowy filtr.
 

Elektrowąż

Jest to oryginalny wąż przeznaczony do odkurzacza z serii PN E2 Black. Przydatny będzie w sytuacji, kiedy będziesz chciał podłączyć do swojego odkurzacza szczotkę elektryczną Power Nozzle. Dodatkowym jego atutem jest długość, która wynosi aż 2 metry.
 

Olejki zapachowe do Rainbow

Aby polepszyć woń unoszącą się w Twoim mieszkaniu, świetnym rozwiązaniem będzie zakup olejków zapachowych. Na naszej stronie są dostępne olejki o bardzo ciekawych zapachach, dlatego bez problemu znajdziesz swój ulubiony. Buteleczka pomimo swoich małych rozmiarów posiada dużą koncentrację zapachu. Sprawia to, że wystarczy dodać dosłownie kilka kropelek do pojemnika z wodą, aby cieszyć się świeżym zapachem w swoim mieszkaniu. Duże stężenie zapachu maksymalnie poprawia wydajność butelki. W zestawie dostępne są 4 buteleczki o zapachu: kwiatu jabłoni, cytryny, sosny syberyjskiej, czy fiołku. Jako klient masz również możliwość zakupu tzw. "zestawu luksusowego", który w swoim zestawie zawiera zapachy, takie jak:  lawendowy jałowiec, mandarynkowe drzewo różane, pomarańczowy imbir oraz mięta z drzewa herbacianego.
 

Płyny czyszcząco - dezynfekujące do Rainbow

Kiedy chcesz zmniejszyć ilość wirusów i bakterii w mieszkaniu warto skorzystać z produktu o nazwie Płyn Fresh Air. Jest to płyn dezynfekujący, który może być używany także w szpitalach i gabinetach lekarskich, co sprawia, że jest to jeden z lepszych produktów na rynku. Dodatkowo w/w płynu możesz używać w celu dezynfekcji maszyny, zbiornika na wodę, jak i separatora. Produkt ten ma znaczący wpływ na spadek bakterii i wirusów w mieszkaniu oraz przyczynia się poprawy istniejącego w nim zapachu. Butelka zawiera 473 ml.  Oprócz płynu Fresh Air na naszej stronie dostępne są również środki ułatwiające pranie dywanów i wykładzin - Aquamate, płyn do prania tapicerki - Rexafoamer, który w połączeniu z końcówką rexaformer, wytwarza dużą ilość piany, która skutecznie usuwa brud. Dodatkowo sprawia, że wyprana powierzchnia szybko wysycha. Ostatni z prezentowanych w ofercie środków to Płyn Clean Floor. Jest to oryginalny koncentrat do odkurzaczy Rainbow, który idealnie sprawdza się w przypadku czyszczenia gładkich powierzchni, na przykład parkietów, czy terakot.
 

Jet Pad do czyszczenia podłóg

Końcówka Jet Pad nadaje się idealnie do czyszczenia płytek, linoleum, czy innych podłóg twardych. Posiada bardzo szeroką podstawę, która wynosi aż 48 centymetrów. Umożliwia to czyszczenie bardzo dużych powierzchni w jak najkrótszym czasie. Dodatkowo sprawia, że praca z tą właśnie końcówką jest bardzo ekonomiczna. Klienci posiadający duże powierzchnie do czyszczenia chętnie decydują się na ten rodzaj szczotki, z racji oszczędności czasu pracy. Na standardowym wyposażeniu szczotki Jet Pad są dwie wkładki czyszczące z mikrofibry, których można wielokrotnie używać. Wkładki zostały specjalnie zaprojektowane tak, aby pochłaniać jak najwięcej kurzu.
 

Oczywiście nasza strona ma do zaoferowania dużo więcej przydatnych akcesoriów. Te, które z nich wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Serdecznie zachęcamy do wyboru naszych produktów oraz życzymy udanych zakupów.