Odkurzacze wodne Odkurzacze używane Rainbow Rainbow oferta wymiany Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Urządzenie czyszczące dla astmatyków Urządzenie do sprzątania dla alergików Urządzenie antyalergiczne Oczyszczacz powietrza z jonizacją Oczyszczacz powietrza do domu Filtr hepa Rainbow Części E2 Black dostępne online Oczyszczacz powietrza dla alergików Oczyszczacz powietrza dla astmatyków Najlepsze urządzenie dla alergików Astma odkurzacz Ekologiczny oczyszczacz powietrza Alergia odkurzacz Czyste powietrze w domu z pomocą Rainbow Czysty dom Alergolog poleca Odkurzacz wodny Rainbow Odkurzacze Rainbow cena Odkurzacze Rainbow Kraków Odkurzacze Rainbow Łódź Odkurzacz do prania tapicerki Jaki odkurzacz kupić? Ciche odkurzacze - Dlaczego Rainbow jest najlepszy? Jaki odkurzacz wybrać? Serwis Rainbow Odkurzacze z filtrem wodnym Robot sprzątający Odkurzacz piorący Akcesoria do odkurzacza Rainbow Rainbow akcesoria, Rainbow części Mały odkurzacz Cichy odkurzacz Dobry odkurzacz bezworkowy Odkurzacze na wodę Mały odkurzacz, duże osiągi Dobry odkurzacz Odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz wodny - co warto wiedzieć? Zalety odkurzacza Rainbow Odkurzacze wodne i piorące Rainbow Odkurzacz antyalergiczny wodny Odkurzacz antyalergiczny - co warto wiedzieć? Odkurzacz na wodę Rainbow Odkurzacz bezworkowy wodny Odkurzacz Rainbow cena Odkurzacz Rainbow części zamienne Odkurzacz wodny piorący Odkurzacz z filtrem wodnym ranking Odkurzacz z filtrem wodnym opinie Rainbow odkurzacz części Odkurzacz wodny - rozwiązanie do każdego domu Odkurzacz centralny wodny Rainbow odkurzacz serwis Odkurzacz Rainbow Warszawa Odkurzacz Rainbow D4 Odkurzacz przemysłowy z filtrem wodnym Odkurzacz wodny przemysłowy Odkurzacz wodny do basenu Mały odkurzacz wodny, mały odkurzacz z filtrem wodnym Jaki odkurzacz wodny, jaki odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz na roztocza Dobry odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z funkcją prania Odkurzacz wodny z turboszczotką Antyalergiczny odkurzacz Cichy odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z separatorem Odkurzacz z filtrem wodnym wady i zalety Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym Jak dbać o wykladzinę dywanową i PCV? Odkurzacz dla alergikow - dlaczego warto? Jak dziala? Odkurzacz piorący z filtrem wodnym Odkurzacze wodne Rainbow Wodny odkurzacz antyalergiczny na roztocza Odkurzacz piorący Rainbow Serwis odkurzaczy Rainbow
< powrót do listy artykułów

Antyalergiczny odkurzacz

Antyalergiczny odkurzacz

Na samopoczucie alergików, mają nie tylko wpływ pojawiające się pyłki, ale też nasze codziennie środowisko domowe, nieustannie osiadający się kurz wpływa na nasz organizm, ale również na estetykę domowego zacisza. Nowoczesne technologie producenta Rainbow pomogą nam pozbyć się trudu, jaki wkładamy, aby usunąć kurz z najbardziej trudno dostępnych miejsc, możemy zatem posiadać jedno urządzenie, które zapewni nam kilka funkcji czyszczących, a podstawą tego procesu jest woda. Producent odkurzaczy antyalergicznych Rainbow wychodzi naprzeciw potrzebom klientów, tworząc swoje topowe produkty, które wspierają prace od 1935 r.

Cechy odkurzacza antyalergicznego Rainbow

Unowocześnianie urządzeń czyszcząco-flirtujących wspomaga nas w życiu codziennym, nieodzownym elementem odkurzacza jest zbiornik wody z zestawem zapachowym. Wybierając odpowiedni według użycia zapach, nadajemy naszemu wnętrzu przyjemną świeżość.

Odkurzacz antyalergiczny Rainbow posiada międzynarodowy certyfikat AHAM, nie bez powodu jest on tak ważny, ponieważ tylko nieliczne urządzenia po pozytywnym przejściu testowym mogą uzyskać certyfikat potwierdzający ich skuteczność w eliminacji zanieczyszczeń unoszących się w powietrzu, w tym kurzu i pyłków.
 

Następnym atestem odkurzacza jest zarejestrowany znak Asthma & Allergy Friendly zarządzany przez Allergy Standars Limited oznaczający produkty jako te, które przeszły regulaminowe próby najkorzystniejszych dla osób z dolegliwościami astmy i alergii. Carpet & Rug Institute Seal of Approval udoskonala skuteczność czyszczenia dywanów poprzez program, który ma badać funkcjonalność odkurzaczy oraz pomiaru ich efektywności, aby konsument mógł podjąć realną decyzję, a producent modyfikować produkty. Jest to kolejny dowód na to, że seria ma najważniejsze cechy, które sprawiają, iż jest ona jednym z najbardziej renomowanych urządzeń czyszczących ciesząca się dużym uznaniem.

Specyfikacja technologii odkurzaczy Rainbow

Sięgając pamięcią, urządzenie, jakim jest odkurzacz, był nie lada odkryciem w zadaniach codziennych, które miały za cel w jak najbardziej komfortowy sposób ułatwieniem nam pracy. Z biegiem lat każdy użytkownik pragnął mieć jednak produkt, który byłby bardziej innowacyjny w użytkowaniu i eliminacji powstałego kurzu. Standardowe odkurzacze posiadały specjalne filtry, które w procesie stałego użytkowania gromadziły powstałe zanieczyszczenia, zatykając je i w finalnym efekcie prowadząc do nowego jego skupiska.

Sterylizacja urządzenia wymagała nadal kontaktu z alergenem, w konsekwencji czego nie osiągaliśmy oczekiwanego efektu. Odkurzacz antyalergiczny Rainbow wprowadził efektowne rozwiązanie, które umożliwia w łatwy sposób lokację zanieczyszczeń w zbiorniku, a następnie wygodę w jego eliminacji.

Niezawodny kompan w walce o czystość - odkurzacze Rainbow

Odkurzacz antyalergiczny  jest nie tylko świetnym powiernikiem w usuwaniu kurzu, ale również niezawodnie sprawdza się w walce z roztoczami, grzybami i pleśnią. Posiada wiele funkcji w jednym urządzeniu, które jest bardziej praktyczne, niż standardowe odkurzacze oferowane, w co drugim sklepie.

Jak wiemy, kurz nie osiada się tylko na powierzchniach płaskich, lecz pojawia się nawet na roślinach, a dzięki specjalnym nakładkom bez ich uszkodzenia możemy również poradzić sobie z nim w takim miejscu, jest to udogodnienie, ponieważ uzyskujemy pewność, że każdy obiekt pozostanie sterylny. Wygodny uchwyt pozwala na precyzyjną kontrolę nad urządzeniem. Ponadto sprawdza się w podstawowej eliminacji zanieczyszczeń, jak i również w usunięciu z trudno dostępnych miejsc, nadając przyjemny świeży zapach, dzięki nawilżaczowi powietrza.


Innowacyjna funkcja nawilżacza powietrza - Odkurzacz antyalergiczny

Kolejnym aspektem możliwości odkurzacza antyalergicznego jest funkcja nawilżacza powietrza. Przy niskich prędkościach możemy swobodnie skorzystać z funkcji nawilżacza, jak i oczyszczacza. Dzięki takiemu zabiegowi nadamy czystość oraz świeżość naszego pomieszczenia. Wytwarzana zawiesina wodna zwilża kurz, a następnie wydelegowuje go wraz z alergenami, jest to nowoczesne rozwiązanie na miarę XXI wieku, które pojawiło się pierwszy raz w Polsce w 1990 r., budując już swoją renomę na pierwszym modelu, jakim był Rainbow D3. Pierwowzór cieszył się dużym uznaniem i zdobył rzesze sympatyków.

Bogaty zestaw akcesoriów - odkurzacze wodne Rainbow

Antyalergiczny odkurzacz Rainbow posiada również szeroką gamę funkcjonalnych akcesoriów.W zestawie możemy znaleźć między innymi szczotkę do podłóg i ścian, której zadaniem jest usunięcie brudu i kurzu z różnego rodzaju powierzchni. Ssawka szczelinowa krótka i długa dostanie się w najbardziej trudno dostępne miejsca, problem z wąskimi nieosiągalnym miejscami przestanie już być dla nas wyzwaniem, a ssawka długa szczelinowa pozwoli nam dostać się do miejsc, które w znacznym stopniu wpływają na podwyższenie cen za energię przez osadzanie się kurzu.

Parapety, żaluzje, zasłony i wiele innych elementów ozdobnych naszego domu też będą wolne od problemu dzięki szczotce antystatycznej, Dodatkowo z myślą o konsumentach posiadających meble tapicerowane w zestawie znajdziemy szczotkę tapicerską, która jest niezawodnym kompanem w utrzymaniu materiału w jak najlepszym stanie.

Nadmuchiwanie zabawek i materacy też nie wymaga od nas już zakupu przeznaczonego do tego urządzenia, ponieważ w zestawie znajdziemy końcówkę pompującą, a poduszki utrzymają swoją świeżość dzięki specjalnemu workowi odpowiadającemu za jego czyszczenie. Szybkie przełączanie zestawu końcówek jest kolejnym atutem odkurzacza antyalergicznego Rainbow. W trosce o komfort pracy użytkowników dołączany jest wieszak narzędziowy, dzięki któremu wszystkie końcówki możemy ulokować w specjalnie zaprojektowanym wieszaku.

Odkurzacz antyalergiczny - Gwarancja zakupu kluczem do zadowolenia

Dodatkowym atutem jest 7-letnia gwarancja na silnik oraz 42-miesięczna na określone części, które nie spełniałyby swoich zadań. Bogaty zestaw akcesoriów nie tylko wspomoże naszą pracę, ale też poszerzy jej zakres.

Wielofunkcyjny odkurzacz antyalergiczny wyposażony został w silnik Hurricane oparty na technologii Reluctance, dzięki któremu zyskujemy oszczędność czasu w codziennej pracy, w związku ze zwiększoną mocą urządzenia a wbudowane reflektory LED podświetlają miejsce pracy odkurzacza, bez korzystania ze światła.

Autoryzowany dystrybutor Rainbow amerykańskiej firmy Rexair LCC prowadzi również prezentację oraz sprzedaż na terenie całej Polski serwisując w ramach napraw gwarancyjnych i pogwarancyjnych. Produkcja prosto z USA sprzedawana jest z gwarancją najwyższej jakości oraz możliwości doboru spersonalizowanych akcesoriów oferując 100% wobec klientów pomoc.

Jeżeli również posiadamy starszy model antyalergicznego odkurzacza Rainbow, możemy ‘’stary model ‘’ oddać w rozliczenie, a następnie otrzymać atrakcyjny rabat na najnowszy produkt wraz z akcesoriami. Reasumując, nowoczesny odkurzacz antyalergiczny jest skonstruowany do naszych potrzeb, zapewniając nam pełen profesjonalizm, jakość użytkowania oraz szerokie spektrum zastosowań i możliwości w jednym urządzeniu.

< powrót do listy artykułów