< powrót do listy artykułów

Odkurzacz z filtrem wodnym opinie

Odkurzacz z filtrem wodnym opinie

Czy można oczyścić podłogi i powietrze za pomocą odkurzacza z filtrem wodnym? Wszystkim, którzy dbają o czystość i świeże powietrze w domu, można polecić zakup wysokiej, jakości odkurzacza z filtrem wodnym, który gwarantuje nie tylko dokładne czyszczenie, ale także utrzymanie zdrowego mikroklimatu. Dzięki dużej mocy ssącej takie urządzenie jest wyposażone w innowacyjny filtr wody, który zatrzymuje 99,9% cząstek pyłu i uwalnia tylko czyste powietrze.

   W Internecie można zauważyć, że odkurzacze z filtrem wodnym opinie zbierają bardzo dobre, alergicy mogą wreszcie oddychać powietrzem bez roztoczy i kurzu, który dotąd zaburzał ich normalne funkcjonowanie. Często wybór odkurzacza z filtrem wodnym wynika z trzech ważnych punktów: po pierwsze, jakość wykonania każdego odkurzacza wodnego jest kontrolowana od i do. Drugi to obecność dużej liczby akcesoriów, które rozszerzają znaną funkcjonalność urządzeń.Trzeci to efektywność działania.

Co to jest odkurzacz z filtrem wodnym?

Filtr wodny to rodzaj filtracji, który jest często stosowany w odkurzaczach.

Zasada jego działania jest dość prosta:

 • Odkurzacz z filtrem wody zasysa powietrze z kurzem i brudem
 • Wchodzi do pojemnika z wodą
 • Woda wiąże cząsteczki brudu i kurzu
 • Osiedlają się na dnie zbiornika
 • Oczyszczone powietrze przepływa dalej wzdłuż konstrukcji odkurzacza w końcu wychodzi.

Główne zalety odkurzaczy z filtrem wodnym

   W przeciwieństwie do konwencjonalnych odkurzaczy wykorzystujących worki odkurzacz z filtrem wodnym wykorzystuje wysoce wydajną technologię filtracji wody: silny strumień powietrza zasysającego wytwarza wir powietrzny poruszający się z dużą prędkością, oddzielając cząsteczki brudu i pyłu w powietrzu. W rezultacie pył jest wiązany przez wodę i pozostaje w filtrze, a odkurzacz wydobywa tylko czyste powietrze, które nie zawiera alergenów. I kolejna ważna zaleta dla alergików: nie trzeba już wymieniać worków, które są siedliskiem pasożytów, po sprzątaniu wystarczy wylać brudną wodę z pojemnika. Nie można się, więc dziwić, że odkurzacz z filtrem wodnym opinie ma pozytywne i zdobywa coraz więcej zadowolonych użytkowników, którzy doceniają efekty jego pracy.

To znaczy:

 • Skuteczna filtracja w filtrem wodnym. Wszystkie grube cząsteczki brudu pozostają w nim, nie ma w domu kurzu.
 • Filtr można myć pod bieżącą wodą. Odfiltrowuje drobne cząsteczki kurzu, które pozostają w skondensowanym, wilgotnym powietrzu.
 • Specjalny filtr HEPA zatrzymuje 99,9% pyłków, zarodników grzybów, bakterii i innych cząstek.

  Powietrze wlotowe przechodzi przez filtr wody, który wytwarza strumienie wody o dużej prędkości, dzięki czemu brud jest skutecznie wchłaniany i zatrzymywany przez wodę. Rezultatem jest świeże i niewiarygodnie czyste powietrze. W przypadku odkurzaczy z filtrem wodnym opinie nie zmieniają się, cały czas są pochlebne a dzieje się tak chociażby, dlatego, że nie przekazuje on zebranego pyłu z powrotem do pomieszczenia. Cały brud osadza się w wodzie, drobne cząstki są zatrzymywane. Warto zaopatrzyć się w znany i sprawdzony odkurzacz z filtrem wodnym, którego opinie wskazują, że jest to mocny, wygodny i ekonomiczny sprzęt czyszczący. Przeznaczony do sprzątania na sucho, ale jednocześnie skutecznie radzi sobie z nawilżaniem pomieszczeń i usuwaniem kurzu. Maksymalna czystość z nawodnieniem.

Gdy rozpoczął się sezon grzewczy?

   W tym okresie trudno jest pozbyć się suchego powietrza i kurzu. Odkurzacz z filtrem wodnym z powodzeniem zastępuje kilka urządzeń jednocześnie: nawilżacz, urządzenie do czyszczenia na sucho, zapach. Usuwa brud z wszelkiego rodzaju podłóg i nadaje się do czyszczenia mebli.

Ssanie o dużej wytrzymałości

   Zwierzęta i dzieci zostawiają na dywanach błoto, strzępy wełny i piasku. Gdy ktoś ma dużą rodzinę i ma dość kilkukrotnego szczotkowania dywanu w tę i z powrotem, potrzebuje super mocnego odkurzacza. Pozwali to na czyszczenie dywanów z długim włosem w ciągu kilku minut i usunie kurz z wielu miejsc.

Jak wybrać odkurzacz z filtrem wodnym?

   Powietrze w mieszkaniach miejskich zawiera dużo kurzu. Pozbycie się go za pomocą tradycyjnego czyszczenia na sucho nie przyniesie dobrego rezultatu. Aby rozwiązać ten problem, warto zwrócić uwagę na odkurzacz z filtrem wodnym opinie właścicieli lubiących nowe rozwiązania technologiczne wskazują, że to jest zrównoważony wybór, również osoby cierpiące na alergie, są zadowolone z zakupu i nie żałują poniesionych kosztów.

  Separator w pojemniku tworzy obrót wody. W rezultacie prawie wszystkie zanieczyszczenia i kurz pozostają na dnie. Podwójny system filtracji wyłapuje zanieczyszczenia znajdujące się w domu, natomiast filtr Hepa zbiera mikroskopijne cząstki i zapewnia ich neutralizację. Dzięki temu usuwane jest do 100 procent zanieczyszczeń. Do zbiornika z wodą można dodać ulubiony preparat zapachowy, dzięki któremu wnętrze domu będzie odświeżone i pachnące. Wysokiej, jakości odkurzacz z filtrem wodnym usunie smog, oczyści, jonizuje powietrze oraz nawilża.

Dodatkowe funkcje potwierdzają opinie odkurzaczy z filtrem wodnym – jest to urządzenie kompleksowe

   Różne dysze rozszerzają funkcjonalność odkurzacza wodnego z filtrem. Specjalna szczotka jest przydatna dla właścicieli zwierząt domowych - obrotowa szczotka, która zbiera wełnę i włosy. Elektryczna szczotka turbo wyposażona w silnik elektryczny jest bardziej wydajna. Dysza szczelinowa przeznaczona jest do czyszczenia trudno dostępnych miejsc, do których nie można dotrzeć zwykłą szczotką. Produkowane są również specjalne dysze do czyszczenia mebli tapicerowanych i parkietów.

Odkurzacz z filtrem wodnym i separatorem - najwyższy standard czystości

   Zwykły odkurzacz uwalnia część tego, co zostało zassane, a kurz wisi w powietrzu, aby wkrótce osiadł w płucach lub ponownie na podłodze. Odkurzacze z filtrem wodnym zbierają kurz nie w pojemniku, nie w torbie, ale w pojemniku z wodą. Po zmoczeniu pył traci swoją lotność i nie opuszcza już odkurzacza. A ile pyłu wdycha się po wyciągnięciu? Jeśli odkurzacz jest wyposażony w filtr wodny, po czyszczeniu wystarczy wlać brudną wodę do toalety. Separator to mały mechanizm, który powoduje, że woda w systemie filtracyjnym obraca się z dużą prędkością. Dlaczego? Tak, więc cząsteczki pyłu są dociskane do ścianek pojemnika siłą odśrodkową i nie mają najmniejszej szansy na jej opuszczenie. Odkurzacz z separatorem uwalnia wyjątkowo oczyszczone powietrze.

Maksymalne czyszczenie

   Jaki pył nie zbiera się w nowoczesnym mieszkaniu? Małe lotne cząstki mogą zawierać ołów, azbest, a nawet arsen. A wszystko to nie leży tylko w najcieńszej warstwie na podłodze i przedmiotach. Pył łatwo unosi się w powietrzu, a także łatwo dostaje się do płuc. Jedynym sposobem na ochronę jest częstsze odkurzanie i należy robić to za pomocą odkurzacza, który zasysa tylko kurz bez uwalniania jednego grama z powrotem (jak w przypadku zwykłych odkurzaczy). Filtr wody zatrzymuje większość pyłu, separator nie pozwala na ucieczkę najmniejszych i najbardziej lotnych, a także hydrofobowych (odpychających wodę) cząstek. Odkurzacz z filtrem wodnym i separatorem jest potrzebny jak powietrze dla tych, którzy:

 • Cierpią na astmę
 • Mają uczulenie na kurz, pyłki, zwierzęta domowe
 • Małe dzieci.

A także wszystkim, którzy chcą oddychać świeżym powietrzem w czystym domu, a nie kurzem unoszącym się podczas sprzątania.

 
< powrót do listy artykułów