Akcesoria do odkurzacza Rainbow Rainbow akcesoria, Rainbow części Mały odkurzacz Cichy odkurzacz Dobry odkurzacz bezworkowy Odkurzacze na wodę Mały odkurzacz, duże osiągi Dobry odkurzacz Odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz wodny - co warto wiedzieć? Zalety odkurzacza Rainbow Odkurzacze wodne i piorące Rainbow Odkurzacz antyalergiczny wodny Odkurzacz antyalergiczny - co warto wiedzieć? Odkurzacz na wodę Rainbow Odkurzacz bezworkowy wodny Odkurzacz Rainbow cennik Odkurzacz Rainbow cena Odkurzacz Rainbow części zamienne Odkurzacz wodny piorący Odkurzacz z filtrem wodnym ranking Odkurzacz z filtrem wodnym opinie Rainbow odkurzacz części Odkurzacz wodny - rozwiązanie do każdego domu Odkurzacz centralny wodny Rainbow odkurzacz serwis Odkurzacz Rainbow Warszawa Odkurzacz Rainbow D4 Odkurzacz przemysłowy z filtrem wodnym Odkurzacz wodny przemysłowy Odkurzacz wodny do basenu Mały odkurzacz wodny, mały odkurzacz z filtrem wodnym Jaki odkurzacz wodny, jaki odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz na roztocza Dobry odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z funkcją prania Odkurzacz wodny z turboszczotką Antyalergiczny odkurzacz Cichy odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z separatorem Odkurzacz z filtrem wodnym wady i zalety Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym Jak dbać o wykladzinę dywanową i PCV? Odkurzacz dla alergikow - dlaczego warto? Jak dziala? Odkurzacz piorący z filtrem wodnym Odkurzacze wodne Rainbow Wodny odkurzacz antyalergiczny na roztocza Odkurzacz piorący Rainbow Serwis odkurzaczy Rainbow
< powrót do listy artykułów

Zalety odkurzacza Rainbow

Zalety odkurzacza Rainbow

Rainbow – nowoczesna technologia

Odkurzacz Rainbow jest nowoczesnym urządzeniem czyszcząco-filtrującym, dzięki któremu można zachować czystość i higienę w pomieszczeniu. Urządzenie jest dedykowane dla nowoczesnego domu. Pozwala na skutecznie i dokładnie pozbycie się brudu, alergenów, a nawet smogu. Odkurzacz Rainbow filtruje i jonizuje powietrze, przez co jest ono wolne od różnego rodzaju pyłów i drobnoustrojów. Urządzenie wyposażone jest w szczotki do podłóg i do ścian, ssawki krótkie i długie, pozwalające na szczelinowe czyszczenie zakamarków. Odkurzacz zaopatrzony jest w szczotkę antystatyczną oraz tapicerską oraz końcówkę pompującą.

Nowoczesny i wielofunkcyjny odkurzacz wodny Rainbow jest idealnym urządzeniem dla osób z problemem alergii. Mogą z powodzeniem odkurzać i czyścić pomieszczenie bez obawy, że jakiekolwiek pyły czy kurz wpłyną negatywnie na ich stan zdrowia. Dzięki nowoczesnej technologii, odkurzacz Rainbow jest urządzeniem, z którego może korzystać każdy, bez względu na to, czy ma problemy z alergią czy nie.

Właściwości i działanie odkurzacza Rainbow

Aerodynamiczne i hydrodynamiczne  rozwiązanie pozwala na unoszenie kurzu i brudu przez siły odśrodkowe odkurzacza i przenoszenie ich do łaźni wodnej wewnątrz odkurzacza. Powietrze się oczyszcza, staje się świeższe i zdrowsze. Dzięki wykorzystaniu wody w pracy odkurzacza, można zatopić w niej pył, kurz, brud i nieprzyjemne zapachy. Unikalny podwójny system filtracji zbiera wszystkie zanieczyszczenia, a pozostałe mikroskopijne cząstki są wchłaniane przez system filtracji HEPA. Dwustopniowa kombinacja filtracyjna pozwala na usunięcie wszelkiego brudu z mieszkania.

Silnik odkurzacza Rainbow - Hurricane®, który został wykonany w oparciu o technologię reluctance ma potężną siłę, która pozwala na pracę w trudnych warunkach. Nawet jeżeli zmagamy się z bardzo zabrudzoną przestrzenią, w której dużo jest brudu do zebrania, nie stanowi to żadnego problemy dla pracy silnika. Jego żywotność jest niemal nieograniczona.

W odkurzaczu elementy sterujące są umieszczone w wygodnym uchwycie, który umożliwia wygodne kontrolowanie procesu odkurzania. Końcówki i nakładki do wykonywania różnego rodzaju prac wymienia się szybko i bez problemu.

Odkurzacz Rainbow umieszczony został w łatwym do manewrowania wózku, który wyposażony został w gumowy zderzak. Umożliwia to sprawne przemieszczanie się odkurzacza bez obawy, że mógłby uszkodzić meble czy inne przedmioty znajdujące się w domu.

Rainbow posiada wbudowany reflektor LED, który pomaga oświetlić miejsca przeznaczone do czyszczenia. Strumień światła ułatwia dokładne odkurzenie miejsca. Urządzenie precyzyjnie wyczyści pomieszczenie nie tylko z kurzu czy pyłu, ale także z sierści zwierząt (np. psów czy kotów). Pomocny w tym jest wałek obrotowy Power Nozzle. Z kolei krążące szczotki Active-Edge są bardzo skuteczne w czyszczeniu z brudu znajdującego się przy listach przypodłogowych.

Odkurzacz z długoletnią  gwarancją

Odkurzacz wodny Rainbow ma bardzo długi okres gwarancji: na silnik – 9 lat i 4 lata na akcesoria. Pozwala to na komfort pracy i wygodne użytkowania sprzętu. Rainbow to precyzja i nowoczesna technologia, która wyróżnia markę na tle innych producentów.

Wyposażenie i zastosowanie

W wyposażeniu standardowym odkurzacza Rainbow znajduje się elektryczna szczotka Power Nozzle, która służy do czyszczenia różnego rozmiaru dywanów, ale także wykładzin, terakoty, płytek kamiennych, ceramicznych i innych twardych nawierzchni. Można skorzystać z niezobowiązującej prezentacji odkurzacza Rainbow w domu, mieszkaniu, biurze. Zobaczą Państwo jak urządzenie sprawdza się w akcji. Wystarczy do nas zadzwonić albo napisać. Można również wypełnić specjalny formularz na stronie, który ułatwi kontakt i pozwoli nam na uzgodnienie z Państwem terminu prezentacji.    
< powrót do listy artykułów