< powrót do listy artykułów

Cichy odkurzacz wodny

Cichy odkurzacz wodny

 

Wszyscy wiedzą, że czystość to gwarancja zdrowia. Ale nie każdy wie, jak sprawić, by dom był naprawdę czysty, aby mógł łatwo oddychać, jak w ogrodzie po wiosennym deszczu. W powietrzu zwykłego miejskiego mieszkania jest więcej kurzu niż na ulicy. Ale kupując cichy odkurzacz wodny można osiągnąć wysoki poziom czyszczenia i nawilżania mieszkania.


Odkurzacz wodny Rainbow - Cichy odkurzacz wodny

Poszukując cichego odkurzacza wodnego warto zwrócić uwagę na najnowszy model Raibow. Łączy w sobie funkcje odkurzacza i filtra powietrza. Dzięki niemu można nie tylko odkurzyć idealnie podłogi i dywany, ale także oczyścić zasłony i tapicerkę mebli. Odkurzacz może pracować w trybie nawilżacza. Za pomocą specjalnej szczotki można usunąć kurz z głębokości 30 centymetrów, np. z materaca. Warto dodać, że to ekologiczny odkurzacz, jest bardzo cichy i energooszczędny. Wiele osób nie toleruje urządzeń, które głośno pracują i podczas odkurzania zakłócają wypoczynek domowników. Szczególnie jest to ważne, gdy w domu są małe dzieci, które źle reagują na takie odgłosy.
Nowoczesny odkurzacz z filtrem wodnym posiada:
 • Tryb cichy do filtracji
 • Wyciszenie pracy silnika
 • Gumowe zderzaki.
 

Jakie zadania wypełnia cichy odkurzacz wodny?

Separator odśrodkowy nowoczesnych modeli odkurzaczy obraca wodę z prędkością do 32 000 obr./min, oznacza to, że prawie wszystkie cząstki wchodzące do filtra wodnego, takie jak kurz domowy, pyłek, sierść zwierząt domowych zwilżona wodą, są osadzane grawitacyjnie w pojemniku. Pozostała zawiesina drobnego kurzu (o średnicy cząstek do 0,06 mikrona) jest wychwytywana przez dodatkowy drobny filtr HEPA, co pozwala na usunięcie do 99,997% zanieczyszczeń.
Ale możliwości odkurzacza nie kończą się na tym. W arsenale funkcji urządzenia jest:
 • Jonizacja powietrza i nawilżanie;
 • Zbieranie rozlanych płynów;
 • Czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg;
 • Aromatyzacja powietrza (podczas dodawania olejków aromatycznych do zbiornika);
 • Czyszczenie delikatnych powierzchni;
 • Czyszczenie na sucho dywanów, sof, foteli itp.;
 • Wydobywanie kurzu z trudno dostępnych miejsc;
 • Usuwanie kurzu z koców i poduszek
 • Dokładne oczyszczanie dywanów i mebli tapicerowanych.
 

Dobry odkurzacz wodny

Ze względu na wysoką skuteczność usuwania kurzu, cichy odkurzacz wodny stał się niezastąpionym pomocnikiem dla osób cierpiących na astmę i alergie. Potwierdzeniem tego są nadane mu certyfikaty. Istotna jest słuszności twierdzenia, że nowy model to cichy odkurzacz wodny ponieważ, poziom hałasu w trybie pracy, wynosi do 69 dB, co odpowiada poziomowi hałasu w kabinie pojazdu poruszającego się ze średnią prędkością.

Cichy odkurzacz wodny - wyposażenie

Odkurzacz Rainbow to nowy pomysł projektantów na pracę w kilku trybach: cichy i standard. Tryb cichy został zaprojektowany specjalnie do oczyszczania powietrza. Ten cichy odkurzacz wodny posiada również wiele innych cech, które pozwalają na wykorzystanie go nie tylko do sprzątania mieszkań, ale również biur i hoteli.

Wyposażenie odkurzacza pozwala na pełne wykorzystanie go do suchego i głębokiego czyszczenia powierzchni:
 • Uniwersalna szczotka do podłóg i ścian nadaje się do czyszczenia na sucho wszystkich rodzajów powłok;
 • Power Nozzle, chyba najbardziej ulubiona szczotka, może być używana do czyszczenia dywanów o różnych długościach runa, materacach, a także twardych powierzchniach;
 • Szczotka do odkurzania - dysza do usuwania kurzu z parapetów, żyrandoli, roślin;
 • Szczotka szczelinowa - dysza do czyszczenia w wąskich szczelinach;
 • Narzędzie do tapicerki - szczotka do głębokiego czyszczenia mebli tapicerowanych;
 • Narzędzie do czyszczenia przestrzeni zamkniętej - dysza zdolna usuwać kurz z trudno dostępnych miejsc, a także wypełniać materace itp.;
 • Końcówka do czyszczenia zewnętrznych spirali lodówki, w których często gromadzi się kurz.;
 • Ponadto w zestawie z odkurzaczem znajduje się wózek na kółkach dla wygodnego przemieszczania urządzenia, wzmocniony wąż i pojedyncza metalowa rura do każdej dyszy;
 • Jak widać, funkcje standardowego zestawu są wystarczające do czyszczenia w pomieszczeniach;
 • Dyszę do czyszczenia roślin domowych, dyszę do tworzenia piany z szamponu do czyszczenia dywanów i mebli, szeroką szczotkę;
 • Szczotka z wbudowanym silnikiem elektrycznym będzie w stanie poradzić sobie z czyszczeniem miękkich powierzchni o złożonej geometrii, takich jak sofy. W elektrycznej szczotce jest zainstalowany regulator wysokości, który skutecznie usuwa kurz i zapobiega uszkodzeniu dywanu;


Ponadto podczas czyszczenia wystarczy dodać kilka kropel wybranego środka aromatycznego do wody w zbiorniku próżniowym, aby odświeżyć powietrze i poczuć przyjemny zapach. Skoncentrowany skład cieczy przyczynia się do ich ekonomicznego wykorzystania. Cichy odkurzacz wodny jest wyposażony we wbudowany silnik elektryczny, wykorzystuje czystą, świeżą wodę o 10 podstawowych zapachach. Może być instalowany na dowolnej poziomej powierzchni, czyści, nawilża i aromatyzuje powietrze, zapewniając mu miękką cyrkulację w domu.

Zalety projektu cichego odkurzacza wodnego

Idealna czystość w pokoju dla każdego człowieka to wielka przyjemność, a możliwość jej ukierunkowania przy minimalnym wysiłku ma znaczną wartość. Odkurzacze z filtrem wodnym i separatorem wyróżniają się zwiększoną wydajnością, ponieważ radzą sobie z głębokim i małym zanieczyszczeniem. Ze względu na starannie przemyślaną konstrukcję, oferuje niezwykle długą żywotność. W tym odkurzaczu nie ma filtrów uniemożliwiających swobodny przepływ powietrza, dlatego siła przepływu zawsze pozostaje niezmieniona. Duża moc nie jest wymagana do wytworzenia takiego przepływu, dlatego uzyskuje się duże oszczędności energii elektrycznej. W amerykańskim odkurzaczu cena jest wyższa niż w zwykłych modelach, ale pod względem, jakości nie ma sobie równych.

Wśród jego cech konstrukcyjnych podkreślono obecność szybkozłączek o wygodnej konstrukcji. Aby przejść z jednego rodzaju czyszczenia na inny z prędkością błyskawicy, warto kupić cichy odkurzacz wodny a jego cena jest w pełnej harmonii, z jakością. Teraz można sprawić, że dom nawet bardzo duży będzie idealnie czysty bez większego wysiłku. Uchwyty odkurzacza są ergonomiczne, a niezwykle wygodne przyciski sterujące natychmiast reagują na dotyk palców.

Odkurzacz jest wyposażony we wbudowane światła LED. Nie każda osoba jest w stanie dostrzec niewielkie zanieczyszczenia w normalnym oświetleniu. Jednak nikt nie przegapi nawet mikroskopijnej cząstki, jeśli włączone są reflektory. Dbałość o mieszkanie zmieni się z żmudnej pracy w ekscytującą pracę, jeśli korzysta się z takiego nowoczesnego odkurzacza. Jego cicha praca powoduje, że sprzątanie jest przyjemne i chętnie wykonywane nawet przez młodych mieszkańców domu.

Dlaczego cichy odkurzacz wodny jest uważany za jeden z najbardziej skutecznych?

 
 • Kryształowe świeże powietrze. Woda jest doskonałym pochłaniaczem kurzu, a także jest w stanie pochłaniać różne zapachy. Filtr wodny usunie wszystkie niepożądane zanieczyszczenia i pozostawi tylko czyste, zdrowe powietrze w pomieszczeniu.
 • 100% czystość wnętrza. Specjalny system z ulepszoną podwójną filtracją pozwala pozbyć się 99,99% pyłu na pierwszym etapie czyszczenia, a wszystkie pozostałe cząstki zostaną usunięte za pomocą neutralizatora HEPA. Dlatego wynikiem jest prawie 100% czystość pomieszczenia bez szkody dla zdrowia.
 • Potężny silnik Hurricane jest najważniejszym czynnikiem zapewniającym doskonałą czystość w pomieszczeniach. Ma wysoki poziom mocy i jest w stanie wykonać najbardziej czasochłonną pracę, podczas gdy nie trzeba się martwić o jego przegrzanie. Wysoki stopień wytrzymałości materiałów użytych do produkcji zapewnia długą żywotność. Cicha praca silnika jest tym, czego ludzie poszukują w odkurzaczach, w tym przypadku zostało to uzyskane w dużym stopniu.
 • Dla tych, którzy zawsze marzyli o czyszczeniu z komfortem, opracowano specjalny ergonomiczny uchwyt. Jest wyposażony we wbudowany system sterowania, dzięki czemu nie trzeba się już pochylać, aby włączyć / wyłączyć odkurzacz, a także zmieniać tryby. Teraz cała kontrola nad systemem w spoczywa rękach użytkownika w dosłownym i przenośnym sensie.
powrót do listy artykułów