Odkurzacze wodne Odkurzacze używane Rainbow Rainbow oferta wymiany Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Urządzenie czyszczące dla astmatyków Urządzenie do sprzątania dla alergików Urządzenie antyalergiczne Oczyszczacz powietrza z jonizacją Oczyszczacz powietrza do domu Filtr hepa Rainbow Części E2 Black dostępne online Oczyszczacz powietrza dla alergików Oczyszczacz powietrza dla astmatyków Najlepsze urządzenie dla alergików Astma odkurzacz Ekologiczny oczyszczacz powietrza Alergia odkurzacz Czyste powietrze w domu z pomocą Rainbow Czysty dom Alergolog poleca Odkurzacz wodny Rainbow Odkurzacze Rainbow cena Odkurzacze Rainbow Kraków Odkurzacze Rainbow Łódź Odkurzacz do prania tapicerki Jaki odkurzacz kupić? Ciche odkurzacze - Dlaczego Rainbow jest najlepszy? Jaki odkurzacz wybrać? Serwis Rainbow Odkurzacze z filtrem wodnym Robot sprzątający Odkurzacz piorący Akcesoria do odkurzacza Rainbow Rainbow akcesoria, Rainbow części Mały odkurzacz Cichy odkurzacz Dobry odkurzacz bezworkowy Odkurzacze na wodę Mały odkurzacz, duże osiągi Dobry odkurzacz Odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz wodny - co warto wiedzieć? Zalety odkurzacza Rainbow Odkurzacze wodne i piorące Rainbow Odkurzacz antyalergiczny wodny Odkurzacz antyalergiczny - co warto wiedzieć? Odkurzacz na wodę Rainbow Odkurzacz bezworkowy wodny Odkurzacz Rainbow cena Odkurzacz Rainbow części zamienne Odkurzacz wodny piorący Odkurzacz z filtrem wodnym ranking Odkurzacz z filtrem wodnym opinie Rainbow odkurzacz części Odkurzacz wodny - rozwiązanie do każdego domu Odkurzacz centralny wodny Rainbow odkurzacz serwis Odkurzacz Rainbow Warszawa Odkurzacz Rainbow D4 Odkurzacz przemysłowy z filtrem wodnym Odkurzacz wodny przemysłowy Odkurzacz wodny do basenu Mały odkurzacz wodny, mały odkurzacz z filtrem wodnym Jaki odkurzacz wodny, jaki odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz na roztocza Dobry odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z funkcją prania Odkurzacz wodny z turboszczotką Antyalergiczny odkurzacz Cichy odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z separatorem Odkurzacz z filtrem wodnym wady i zalety Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym Jak dbać o wykladzinę dywanową i PCV? Odkurzacz dla alergikow - dlaczego warto? Jak dziala? Odkurzacz piorący z filtrem wodnym Odkurzacze wodne Rainbow Wodny odkurzacz antyalergiczny na roztocza Odkurzacz piorący Rainbow Serwis odkurzaczy Rainbow
< powrót do listy artykułów

Odkurzacze z filtrem wodnym

Odkurzacze z filtrem wodnym

Rozwój technologiczny przyczynia się do tego, że opracowuje się, a następnie produkuje coraz bardziej trwałe i zawierające przydatne funkcje. Odkurzacz Rainbow wykorzystuje wodną filtrację, dzięki czemu w szybki i efektywny, a zarazem zdrowy sposób usuwa znajdujący się brud oraz kurz w pomieszczeniu, które są niezwykle szkodliwe zwłaszcza dla alergików.Filtr wodny służy do tego, aby w czasie sprzątania wytworzyć wodny wir poprzez który zgromadzony brud i kurz osadzi się na dole zbiornika i już nie rozniesie się po powierzchni. Urządzenie jest przeznaczone do tego, aby szybko i dokładnie posprzątać, aby nie narażać alergików na alergeny.


Odkurzacz z filtrem wodnym - zalety


Odkurzacz z filtrem wodnym to jednoczesne połączenie technologii z nawilżeniem powietrza. Urządzenie składa się z mocnego silnika, który pracuje w dwóch trybach, bezpiecznego separatora i wysokiej prędkości oraz małego neutralizatora kurzu HEPA. Okazuje się, iż woda jest najlepszym sposobem na skuteczne czyszczenie pomieszczeń. Potrafi ona wchłonąć, rozpuścić, a następnie usunąć kurz zapewniając czystość w danym pomieszczeniu. W odkurzaczu Rainbow zastosowano cenne właściwości wody.Zaletą stosowania odkurzacza z filtrem wodnym jest zwilżenie unoszącego się kurzu wodą, przez co urządzenie zbiera go z wszystkimi innymi alergenami, które występują w tym pomieszczeniu. Po wykonanym procesie, można odczuć nie tylko świeżość, ale także przyjemny i unoszący się zapach w powietrzu.

Odkurzacze Rainbow


Odkurzacz z filtrem wodnym wykorzystuje jeden z najbardziej innowacyjnych sposobów filtrowania, aby wyeliminować zanieczyszczenia praktycznie w stu procentach! Filtr wodny jest w stanie wchłonąć niemal 99,9% kurzu, a filtr HEPA zajmuje się już całą resztą. Zbiornik można napełnić wodą, a urządzenie włączyć w tryb wykonywania pracy stosując niską prędkość.

W tym samym czasie, produkt będzie nawilżał powietrze. Natomiast można także wypróbować silnik Hurricane, który zgodnie z dosłowną nazwą, świadczy o tym, iż można również zwiększyć moc odkurzacza, przez co praca zostanie wykonana jeszcze szybciej. 

Odkurzacze bezworkowe do domu

Jeśli chodzi o akcesoria to specjalne szybkozłącze umożliwia szybkie i łatwe montowanie oraz demontowanie innego wyposażenia, które akurat będą potrzebne i przydatne. Ponadto, odkurzacz wodny Rainbow na zewnątrz posiada gumowe zderzaki, aby nie uszkodzić ścian czy mebli podczas przemieszczania go. Z kolei reflektory LED pozwalają na dokładne odkurzanie nawet o zmierzchu bez potrzeby włączania dodatkowego światła. Oświetla on miejsce zgodnie z którym przemieszcza się odkurzacz jak również wpływa na piękny wygląd kojarzący się z błękitną wodą w oceanie tym samym jeszcze bardziej wpływając na wyobrażenie sobie i odczucie unoszącej się wokół świeżości.Najważniejszą jednak zaletą jest przede wszystkim oszczędność. Ten produkt nie wymaga już dokupienia innych akcesoriów. Wydatki kończą się z chwilą dokonania zakupu. Bardzo istotne jest również to, że stosując odkurzacz z filtrem wodnym można pracować nie tylko na mokro, ale i na sucho. Dzięki niemu można usunąć dokładnie kurz z tapicerowanych mebli albo wyczyścić podłogę z przyschniętych na nie różnych płynów.

Odkurzacz Rainbow - użytkowanie


Odkurzacz Rainbow z filtrem wodnym zasadniczo różni się od standardowych odkurzaczy, które zawierają w swoim wyposażeniu pojemnik albo worek, z których wyrzuca się śmieci, a następnie ponownie zakłada. Zanim przystąpi się do procesu czyszczenia, trzeba wlać do zbiornika czystą wodę. Niekiedy, podczas czyszczenia bardziej obfitego brudu lub większej przestrzeni, należy kilka razy napełnić ten zbiornik.Po każdym umyciu, wylewa się znajdującą się w nim jeszcze wodę, a sam zbiornik wystarczy dokładnie wypłukać i osuszyć. Potem można znów ponownie używać. Pominięcie tej czynności przyczyni się do zaniedbania produktu, a w domu będzie unosił się nieprzyjemny zapach. Niektóre już bardziej doprecyzowane modele posiadają dodatkowo ryb pracy za pomocą niskich obrotów.Dotyczy to przede wszystkim nawilżenia, a chcąc poczuć aromatyzację wystarczy wlać kilka kropelek wybranego aromatu do zbiornika, a później włączyć funkcję. Odkurzacz Rainbow, jeśli tylko będzie użytkowany zgodnie z zalecanym przeznaczeniem to zdecydowanie posłuży wysoką jakością przez wiele, wiele lat. Nawet najmniejszy błąd może sprawić, iż woda zacznie się przelewać albo powstają brzydkie zapachy. W związku z tym, warto stosować się do instrukcji urządzenia. Odkurzacz z filtrem wodnym jest ekonomicznym sposobem na oczyszczenia powietrza wraz z powierzchnią.
 

< powrót do listy artykułów