Odkurzacze wodne Odkurzacze używane Rainbow Rainbow oferta wymiany Oczyszczacz powietrza z nawilżaczem Urządzenie czyszczące dla astmatyków Urządzenie do sprzątania dla alergików Urządzenie antyalergiczne Oczyszczacz powietrza z jonizacją Oczyszczacz powietrza do domu Filtr hepa Rainbow Części E2 Black dostępne online Oczyszczacz powietrza dla alergików Oczyszczacz powietrza dla astmatyków Najlepsze urządzenie dla alergików Astma odkurzacz Ekologiczny oczyszczacz powietrza Alergia odkurzacz Czyste powietrze w domu z pomocą Rainbow Czysty dom Alergolog poleca Odkurzacz wodny Rainbow Odkurzacze Rainbow cena Odkurzacze Rainbow Kraków Odkurzacze Rainbow Łódź Odkurzacz do prania tapicerki Jaki odkurzacz kupić? Ciche odkurzacze - Dlaczego Rainbow jest najlepszy? Jaki odkurzacz wybrać? Serwis Rainbow Odkurzacze z filtrem wodnym Robot sprzątający Odkurzacz piorący Akcesoria do odkurzacza Rainbow Rainbow akcesoria, Rainbow części Mały odkurzacz Cichy odkurzacz Dobry odkurzacz bezworkowy Odkurzacze na wodę Mały odkurzacz, duże osiągi Dobry odkurzacz Odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz wodny - co warto wiedzieć? Zalety odkurzacza Rainbow Odkurzacze wodne i piorące Rainbow Odkurzacz antyalergiczny wodny Odkurzacz antyalergiczny - co warto wiedzieć? Odkurzacz na wodę Rainbow Odkurzacz bezworkowy wodny Odkurzacz Rainbow cena Odkurzacz Rainbow części zamienne Odkurzacz wodny piorący Odkurzacz z filtrem wodnym ranking Odkurzacz z filtrem wodnym opinie Rainbow odkurzacz części Odkurzacz wodny - rozwiązanie do każdego domu Odkurzacz centralny wodny Rainbow odkurzacz serwis Odkurzacz Rainbow Warszawa Odkurzacz Rainbow D4 Odkurzacz przemysłowy z filtrem wodnym Odkurzacz wodny przemysłowy Odkurzacz wodny do basenu Mały odkurzacz wodny, mały odkurzacz z filtrem wodnym Jaki odkurzacz wodny, jaki odkurzacz z filtrem wodnym Odkurzacz na roztocza Dobry odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z funkcją prania Odkurzacz wodny z turboszczotką Antyalergiczny odkurzacz Cichy odkurzacz wodny Odkurzacz wodny z separatorem Odkurzacz z filtrem wodnym wady i zalety Odkurzacz bezworkowy z filtrem wodnym Jak dbać o wykladzinę dywanową i PCV? Odkurzacz dla alergikow - dlaczego warto? Jak dziala? Odkurzacz piorący z filtrem wodnym Odkurzacze wodne Rainbow Wodny odkurzacz antyalergiczny na roztocza Odkurzacz piorący Rainbow Serwis odkurzaczy Rainbow
< powrót do listy artykułów

Czyste powietrze w domu z pomocą Rainbow

Czyste powietrze w domu

Masz problem z alergią na roztocza lub kurz? Cierpisz na choroby układu oddechowego? Producent odkurzaczy Rainbow biegnie z pomocą. Dzięki odkurzaczom tej firmy nie tylko zadbasz o czystość w pomieszczeniach, ale również o własne samopoczucie oraz zdrowie.

Czystość powietrza, a jakość życia

Czystość i jakość powietrza w pomieszczeniach wpływa znacząco na nasze samopoczucie oraz zdrowie. Niebezpieczne dla zdrowia będzie zbyt suche jak i zbyt wilgotne powietrze, dlatego należy zachować równowagę. Jest to szczególnie ważne w przypadku alergików, ponieważ suche powietrze w pomieszczeniu będzie powodować wysuszenie śluzówki, co w konsekwencji może doprowadzić do trudności w oddychaniu, kataru oraz kaszlu.Charakterystycznymi objawami są również podrażnienie skóry oraz gorsze samopoczucie. Natomiast zbyt wilgotne powietrze w pomieszczeniu będzie narażać nasz organizm na złe samopoczucie, problemy ze snem i koncentracją, a nawet rozdrażnienie. Jest to szczególnie niebezpieczna sytuacja dla alergików, ponieważ rozwój grzybów i pleśni może powodować trudności w oddychaniu. Prawidłowa wilgotność w pomieszczeniu powinna wynosić 0d 40 do 60%. Przekroczenie tych wartości może stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia. 

Jak sprawdzić wilgotność powietrza w pomieszczeniu

Zastanów się czy posiadasz charakterystyczne objawy dla suchego lub wilgotnego powietrza. Przy niskiej wilgotności bardzo możliwe, że będziesz miał suche gardło lub nos. Aby rozpoznać dużą wilgotność powietrza obserwuj swoje otoczenie. Dokładnie spójrz na ściany, podłogi oraz meble w każdym z nich.Na ścianach oraz podłogach może pojawić się pleśń oraz grzyb. To charakterystyczne biało-czarne zabarwienie powierzchni. Pleśń oraz grzyby często można zaobserwować z narożnych miejscach oraz z utrudnionym napływem powietrza. Ważne jest również, aby stwierdzić jaki jest zapach w naszym mieszkaniu. Jeśli odczuwamy nieprzyjemny, stęchły zapach jest to pierwsza oznaka bardzo dużej wilgotności powietrza.Spójrz również na powierzchnię mebli oraz ścian, możliwe że w przypadku wilgoci będą się na nich osadzać krople wody. Aby dokładnie określić wartość wilgotności powietrza możesz zainwestować w wilgotnościomierz, który jest inaczej nazywany higrometrem. W łatwy i intuicyjny sposób zmierzy on wilgotność w Twoim pomieszczeniu.

Inwestycja w czyste powietrze

Jeśli zmagasz się z wyżej wymienionymi problemami problemami, jesteś alergikiem i chcesz zadbać o swoje zdrowie rozważ inwestycję w dobry jakościowo produkt, który nie tylko zadba o czystość w domu, ale również o czyste powietrze. Produkty firmy Rainbow innowacyjne oraz wielofunkcyjne urządzenia.Nie tylko nadają się do utrzymania porządku w pomieszczeniach, ale również filtrują powietrze. Jest to niebywały atut dla ludzi zmagających się z problemami alergicznymi. W swojej ofercie firma Rainbow posiada między innymi odkurzacze E2 Blue, E2 Black, E2 Gold, które posiadają dwa tryby silnika- jeden do sprzątania, drugi do filtrowania powietrza.Świetnym pomysłem będzie również zaopatrzenie się w zbiorniki do nawilżania powietrza firmy Rainbow jeśli zmagamy się z niską wilgotnością powietrza w pomieszczeniu. Firma Rainbow posiada również w swojej ofercie nawilżacze powietrza oraz różnego rodzaju olejki zapachowe. Warto również wspomnieć o płynach producenta Rainbow -między innymi do dezynfekcji pomieszczeń, prania dywanów, wykładzin  i tapicerek oraz mycia podłóg. Pomogą one utrzymać nasze otoczenie w czystości.

 
 

Jeśli szukasz nowoczesnego rozwiązania dla Twojego domu, które w sposób komfortowy i skuteczny zadba o czystość i prawidłowe powietrze zainwestuj w urządzenia Rainbow. Wybierz dobrze, wybierz Rainbow! Kupując produkty firmy Rainbow otrzymujesz dożywotnią możliwość darmowych przeglądów urządzenia oraz roczną gwarancję na podzespoły urządzenia. 

< powrót do listy artykułów